Home Myši Potkani Krmný hmyz

Myš adult ( 18-27g ) Mražená myš krmná

myši krmné mražené myš XL 18-27g

Myši adult balení 25 kusů

(Mus musculus)

Myš adult 18-27g rozmrazujeme při pokojové teplotě – podle velikosti – v případě mražené myši 18-27g cca 2 hodina. Krmné myši adult jsou univerzálním krmivem pro většinu zvířat. Je důležité krmné myši překládat zcela rozmražené.

V teraristice se jedná o základní krmivo pro většinu hadů odpovídající velikosti. Je možné trvale zkrmovat Myšmi adult. Většina plazů přijímá myši velikosti 18-28g a to včetně srsti a vnitřností. Kostra myší je nezbytným zdrojem vápníků pro vaše mazlíčky a srst umožňuje čistění střev.

Draví ptáci např. Sovy, jako krmivo se používájí Myši adult. Krmnou dávku je zapotřebí upravit podle potřeb vašich mazlíčků, je možné doplnit o vitamíny a vápník podle potřeby. Krmnou dávku a velikost potravy je zapotřebí upravit individuálně pro vašeho mazlíčka. Části které nelze strávit – následně tvoří takzvaný vývržek.

Vaše kočky budou krmné myši milovat. Lze je použít jako základní krmivo nebo případně jako pamlsek za odměnu. V naší nabídce myší lze vybrat odpovídající velikost.

Pro drobné šelmy je Myš 18-27g asi nejvhodnějším krmivem. Srst myší usnadňuje trávení a čištění střev u drobných šelem je to ideální krmivo, které je možné zkrmovat i dlouhodobě. Proto je důležité předkládat krmné myši v celku. Včetně vnitřností a srsti.

Objednávky prosím pište na E-Mail: info@amaus.cz